Codziennie tysiące graczy obstawiają szereg różnych zakładów bukmacherskich. Z dużym zainteresowaniem śledzą przede wszystkim te rozgrywki, które zdecydowali się zamieścić na zakupionych przez siebie kuponach. Wszyscy marzą o jak najwyższych wygranych, jednak nie wszystkim jest dane świętować sukces. Czym jest to spowodowane? Wielu ekspertów zwraca uwagę na fakt, że nie każdy potrafi we właściwy sposób analizować sytuację poszczególnych drużyn. Oprócz tego, jest także dość duża grupa osób, która nie posiada niezbędnego doświadczenia w zakresie obstawiania zakładów bukmacherskich. Na wpadkę z obstawianiem może mieć również wpływ pomyłka, o którą nie jest trudno. Pierwsze dwa wymienione powody łatwo wyeliminować – wystarczy po prostu być systematycznym i wnikliwie obserwować sytuację poszczególnych drużyn. Ostatniego błędu można pozbyć się już w tej chwili. W poniższym artykule doradzamy, jak stworzyć poprawny kupon STS.

bukmacher sts sprawdzenie kuponu po numerze
Jak sprawdzić kupon STS czy wszedł?

Kupon bukmachera STS – co to takiego?

Kupon STS jest przede wszystkim dowodem na to, że zawarliśmy układ z daną firmą bukmacherską. Na początku jest to jednak narzędzie osoby grającej, dzięki któremu możliwe jest zawarcie układu. Na kuponie tworzy się listę wybranych przez siebie zdarzeń razem ze wszystkimi typami. Oprócz tego wybieramy także typ zakładu oraz układamy kombinacje. Aby kupon był ważny, należy również określić stawkę, którą przeznaczamy za dany kupon. Łatwo zatem można się domyślić, że na etap tworzenia takiego kuponu powinniśmy zwrócić bardzo dużo uwagi i poświęcić mu odpowiednio dużą ilość czasu. W trakcie tworzenia kuponu STS podejmujemy szereg bardzo ważnych, kluczowych wręcz decyzji, które będą później rzutowały na późniejszą wygraną bądź jej brak. 

Kupon STS może mieć dwie formy – mowa tu oczywiście o formie tradycyjnej oraz o formie elektronicznej. To, na jaką formę się zdecydujemy, zależy tylko od nas. Wygrana, czyli efekt postawienia naszego kuponu, zawsze ma taką samą formę. Forma najwygodniejsza to oczywiście stworzenie kuponu za pośrednictwem internetu (kupon online). Tworzy się go na stronie www.sts.pl.

Można go tworzyć i wnosić przez internet bez potrzeby wychodzenia z domu. Jest tylko jeden warunek – należy być graczem zarejestrowanym w zakładach online spółki Star-Typ Sport. W przypadku, gdy z jakiś powodów nie jesteśmy zainteresowani zakładami online, można również wybrać się do punktu stacjonarnego bukmachera STS. Tam przechodzi się przez identyczną procedurę z tą różnicą, że w razie potrzeby możemy zwrócić się o pomoc lub poradę do pracowników STS, którzy będą na miejscu. 

nowy bonus w betclic
Darmowy bonus bez ryzyka w Betclic – Kod promocyjny: KOD510

Istnieje także osobne, trzecie rozwiązanie pośrednie. Spodoba się ono z pewnością tym graczom, którzy nie do końca radzą sobie z obstawianiem internetowym, jednak chcą w zaciszu własnego domu obstawić wybrane przez siebie spotkania i rozgrywki. Można zatem przygotować kupon drogą internetową, później go zapisać i wydrukować. Możliwe jest także zapisanie jego numery na kartce. Kolejny krok to wizyta w lokalu STS – tam wpłaca się stawkę i ostatecznie zawiera stworzony przez siebie zakład. 

Czym jest opcja sprawdź kupon STS?

Gdy stworzymy już swój kupon i zagramy, warto mieć nad nim kontrolę. Należy pamiętać o tym, że niezwykle istotne jest to, by w każdej chwili mieć możliwość sprawdzenia statusu zakupionego kuponu. Pakiet niezbędnych i potrzebnych informacji można otrzymać na stronie internetowej bukmachera www.sts.pl. Sekcja „Zakłady bukmacherskie” zawiera specjalny panel. Tam wpisujemy nr kuponu, a następnie klikamy „Sprawdź”.