Polscy bukmacherzy współcześnie mają ręce pełne roboty. Nie dość bowiem, że muszą ze sobą konkurować to jeszcze powinni móc radzić sobie z coraz większym napływem osób, których interesują zakłady bukmacherskie. Rodzima scena bukmacherska rzeczywiście jeszcze nigdy nie przeżywała tak dużego „oblężenia” jak obecnie. Jeśli i my jesteśmy jego członkiem i mamy zamiar rozpocząć swoją przygodę z obstawianiem oraz realizować typy bukmacherskie do tej pory zaledwie wypowiadane przed telewizorem, powinniśmy poznać szereg informacji, które umożliwią nam robienie tego rozsądnie, a w konsekwencji i skutecznie. Na  tym skupi się nasz krótki poradnik.

skuteczne zakłady bukmacherskie
Jak wygrywać pieniądze w zakładach bukmacherskich?

Sprawdzone wskazówki związane z zakładami bukmacherskimi

  1. Zanim obstawimy – przeanalizujmy – po rejestracji u bukmachera i znalezieniu spotkania, które nas interesuje naszym pierwszym krokiem nie powinno być założenie kuponu. Zacznijmy od tego, by zweryfikować własne typy bukmacherskie, które na początku zazwyczaj bazują na intuicji. Dokonajmy więc stosownej analizy, biorącej pod uwagę zachowania zawodników i ich sukcesy, ale i statystyki oraz historię ostatnich spotkań. Nie wahajmy się porównywać ścierających się ze sobą zawodników czy drużyn. Słowem – zróbmy wszystko, by pozyskać jak najwięcej informacji przydatnych w całym procesie typowania.
  2. Wybierzmy dyscyplinę i rozgrywki. Jedne. – wybór konkretnych  rozgrywek pozwoli nam skupić się wyłącznie na nich. Koncentracja jest podstawą trafnych i sukcesywnych zakładów bukmacherskich. Oczywiście, spektrum naszych zainteresowań nie zawsze musi być wąskie – warto jednak zadbać o to, by na początku było.
  3. Nie łączmy typowania z kibicowaniem – to największy błąd początkujących typujących. Emocje związane z kibicowaniem bardzo negatywnie wpływają na trzeźwy umysł i logiczne myślenie. Dlatego też jeśli w danym spotkaniu gra nasza ulubiona drużyna, nie stawiajmy na nią wbrew naszej analizie. Jeśli wiemy, że nie podejmiemy decyzji bazującej na logice, odpuśćmy typowanie, albo też postawmy stawkę, której strata po prostu nas nie zaboli.
  4. Zwracajmy uwagę na kursy bukmacherskie – w początkowych fazach naszej przygody ze światem bukmacherskim kursy bukmacherskie są w stanie powiedzieć nam całe mnóstwo na temat faworytów i underdogów każdego ze spotkań. Pamiętajmy, że kursy to tak właściwie… typy bukmacherskie samego bukmachera. To on sam ręcznie je ustawia, przyznając niskie kursy drużynom z dużym prawdopodobieństwem wygranej, a wysokie – tym, które nie mają na nią zbyt wielkich szans.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Jak najlepiej podejść do typowania? – taktyka dla początkujących

Jeżeli jesteśmy początkującymi, powinniśmy sami wypracować własną taktykę na to, by skutecznie realizować własne typy bukmacherskie. Zakłady bukmacherskie dla początkujących często kończą się przegranymi kuponami, gdyż za bardzo gracze podpalają się i szybko chcą się odkuć. Zdecydowanie najlepiej jest jednak zacząć jak najbezpieczniej, by mieć pewność, że się nie przeholuje, ale też nie zniechęci do dalszego zgłębiania tematyki bukmacherskiej. Najlepszym rozwiązaniem jest tutaj wpłacenie takiej ilości pieniędzy, jaką będziemy mogli stracić z czystym sumieniem. Kwoty, która nas po prostu nie zaboli. Wtedy nauka typowania będzie czystą przyjemnością, nienarażoną na to, by wywołać uszczerbek na naszej sytuacji finansowej.

Najlepszą taktyką dla początkujących jest rozpoczęcie stawiania niskich stawek na zakłady bukmacherskie. Gracze zwykle obstawiają piłkę nożną, a tam kursy na faworytów zwykle są bardzo niskie. Zaczynając od tych naprawdę niewielkich można sobie wypracować właściwe podejście i doświadczenie, które z czasem zaprocentuje wyższą skutecznością. Jeżeli ta będzie na zadowalającym poziomie, będziemy mogli podnosić stawkę, adekwatnie do doświadczenia i budżetu, ale też powoli. Tak oto dojdziemy do pełnej swobody i pewności siebie, która w całej tej branży jest na wagę złota.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Najlepsi bukmacherzy – u kogo najkorzystniej jest obstawiać?

Wybór właściwego bukmachera jest rzeczą absolutnie kluczową w całym procesie zaznajamiania się z tematyką bukmacherską. Zakłady bukmacherskie u tego właściwego przyniosą nam najwięcej korzyści, ale też pozwolą nam na szybką naukę systemów i zasad rządzącymi rodzimą sceną bukmacherską. Poniżej przedstawiamy wszystko to, co oferują – naszym zdaniem – najlepsi bukmacherzy w Polsce, z krótkim wyjaśnieniem, dlaczego to właśnie na nich warto postawić.

Oferta bukmachera STS

STS jest bukmacherem sprawującym obecnie władzę nad polskim podwórkiem bukmacherskim. W STS mamy świetną ofertę zakładów, doskonałą aplikację mobilną na smartfony, wysokie kursy na faworytów. Zapewnia wszystko, czego moglibyśmy od tego typu firmy oczekiwać – dodatkowo niską marżę, dużo opcji bukmacherskich, wartościowe bonusy. To wszystko w przyjemnej dla oka formie i w prostych do przyswojenia zasadach.

Polski bukmacher STS jest doskonałym miejsce do zarabiania pieniędzy z bukmacherki. Dla nowych graczy przewidziany jest także nowy bonus 29 PLN bez depozytu, z kodem promocyjnym „BETONLINE„. Bonus dostępny na www.sts.pl.

betfan bez depozytu
Betfan najlepszy bonus bez ryzyka w Polsce

Oferta bukmachera Fortuna

Fortuna to kolejny bukmacher ze ścisłej polskiej czołówki legalnych bukmacherów internetowych. Powinniśmy ją docenić ze względu na jej bardzo atrakcyjną ofertę (również bonusową), ale i szereg udogodnień – na czele ze zintegrowanym forum użytkownikom – mogącym pomóc nam w stawianiu naszych pierwszych kroków.

Oferta bukmachera Betclic

Największym atutem bukmachera Betclic jest jego bardzo czytelny interfejs, dzięki któremu w mgnieniu oka można się odnaleźć w całej tematyce zakładów bukmacherskich. Sam Betclic proponuje też dostęp do szerokiej oferty, wielokrotnie konkurencyjnej względem innych podmiotów. Z kodem promocyjnym „KOD550” możemy otrzymać aż 550 PLN jako cashback, czyli bezpieczny zakład bez ryzyka!