Siatkówka plażowa to sport bardzo widowiskowy. Już od wielu lat ta dyscyplina może być zaś bez żadnego problemu obstawiana w Polskich firmach bukmacherskich. Z takiej opcji korzysta bardzo dużo zawodników. Co może być tutaj grane? Jak przyłożyć się do analizy, żeby siatkówka plażowa w zdecydowanej większości przypadków przynosiła po prostu odpowiednie zyski?

jak obstawiać siatkówkę plażową
Siatkówka plażowa u Polskich bukmacherów online

Jakie informacje trzeba bezwzględnie sprawdzać?

W przeciwieństwie do standardowej odmiany tej dyscypliny, w siatkówce plażowej gra się wyłącznie dwóch na dwóch. Nie ma zatem np. libero, który wchodziłby na przyjęcie zagrywki itp. Aby wygrać mecz siatkówki plażowej, trzeba zwyciężyć w dwóch setach. Jedyne dostępne rezultaty to 2:0 albo 2:1. Co powinna na pewno, za każdym razem, sprawdzać osoba, która chce niedługo wytypować spotkanie z siatkówki plażowej? Dobrze jest zweryfikować aktualną formę konkretnej pary.

Typerzy muszą sprawdzić, czy zawodnicy w ostatnim czasie zazwyczaj wygrywają, czy przegrywają. Nie zaszkodzi zweryfikować obecnej pozycji w rankingu. Tak, aby mieć świadomość, z jakiego pokroju zawodnikami mamy tutaj do czynienia. Typowanie siatkówki plażowej różni się od innych dyscyplin, tutaj trzeba sprawdzić niemal wszystko. Najważniejsza jest jednak obecna dyspozycja. Zawsze powtarzamy, że pozycje w rankingach mogą być bowiem mylące. W końcu biorą one pod uwagę np. kilka miesięcy lub nawet kilka lat. Ciebie natomiast interesuje to, jak konkretna para może poradzić sobie w najbliższym meczu…

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Zgranie zawodników

W zwykłej siatkówce ten aspekt oczywiście też ma znaczenie. Naszym zdaniem jednak nieco mniejsze. Tutaj sprawa jest już zaś naprawdę bardzo ważna. Dwójka zawodników musi być zatem ze sobą odpowiednio zgrana. Jest to jedyna droga do tego, żeby systematycznie wygrywać swoje mecze na piasku. Zadaniem typera jest m.in. sprawdzić zatem nie tylko to, jaka jest obecna forma konkretnej pary. Trzeba również zweryfikować, jak długo zawodnicy lub zawodniczki wzajemnie ze sobą współpracują na światowych boiskach.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czasami jest tak, że niektóre pary grają ze sobą od kilku lub nawet od kilkunastu lat. Są też jednak zawodnicy, którzy, co jakiś czas, zmieniają swojego partnera. Jest chyba jasne, że im dłuższy staż, tym lepsze zgranie. Tacy zawodnicy lub zawodniczki często po prostu rozumieją się bez słów. Wiedzą, kto musi teraz zaatakować, kto powinien ograniczyć się przede wszystkim do asekuracji itp.

Gdzie jest rozgrywany turniej w siatkówce plażowej?

Typując spotkania w ramach siatkówki plażowej nie można zapominać o tym aspekcie. Turnieje są bowiem tak naprawdę rozgrywane na całym świecie. Szczególnie, jeśli bierzemy pod uwagę najlepszych zawodników oraz zawodniczki. Dla każdego powinno być jasne, że np. gracze z Europy najlepiej będą radzić sobie na swoim kontynencie. Może być im natomiast trudno o szybką aklimatyzację w Ameryce Północnej lub Południowej, prawda? Szczególnie, jeśli konkretna para będzie rywalizowała w meczu z reprezentantami gospodarzy.

W obrębie jednej potyczki możemy mieć bowiem zawodników, którzy mają okazję wznieść się na wyżyny swoich umiejętności. Drudzy natomiast będą musieli niejako rozgrywać partię wtedy, kiedy… zazwyczaj śpią. Czasami nie da się natomiast oszukać organizmu.