Specjalną ofertę promocyjną na najbliższy weekend przygotował legalny bukmacher Betclic Polska, w której to akcji „Pewne 40 PLN” wspomniany operator zmniejsza przegrane swoim graczom.

40 PLN dla graczy za obstawienie meczy od Betclic Polska.

40 PLN dla graczy za obstawienie meczy od Betclic Polska.

A śmiało można powiedzieć, że przed nami dosyć ciekawy piłkarski weekend, w którym to na pewno emocji nie powinno zabraknąć. Bowiem przed nami chociażby takie konfrontacje, jak Górnik Zabrze vs Legia Warszawa, Chelsea vs Manchester United, AS Roma vs Milan.

Użytkownik, który chce wziąć udział w promocji „Pewne 40 PLN” musi obowiązkowo do niej dołączyć na stronie www.Betclic.pl. Dodać jest warto, że wspomniana oferta aktywna jest wyłącznie do 28 lutego do godziny 23:59.

Extra bonus dla typerów

W promocji „Pewne 40 PLN” udział biorą udział jedynie zakłady wielozdaniowe, tzw. AKO, na których musi znajdować się minimum pięć zdarzeń. Wszystkie typy muszą pochodzić wyłącznie z piłki nożnej, a kurs całkowity nie może być mniejszy niż 4.00.

darmowy bonus bez depozytu w sts 2020
Bonus STS za rejestrację bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli się okażę, że jeden z typów okaże się rozliczony, jako przegrany to bukmacher Betclic dokona zwrotu stawki. Maksymalnie może to być 40 PLN.

Bonus powitalny w Betclic PL:

Wszyscy nowi gracze Betclic Polska, którzy wpiszą hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym dokonają aktywacji zakładu bez ryzyka.

Wówczas, jeśli kupon okaże się przegrany to użytkownik będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki. Maksymalnie może ona wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.