Nie powinno być dla Ciebie zaskakujące, że tak dużo Polaków wybiera firmy bukmacherskie. Jeśli ktoś zna się na sporcie, to dzięki temu może ogólnie wygrać sporo gotówki. Osoby początkujące powinny rozważyć granie (w pierwszej fazie) za wirtualne pieniądze. Dlaczego? W jaki sposób można na tym w ogóle skorzystać?

obstawianie za wirtualne pieniądze
Czy obstawianie za wirtualne pieniądze jest pomocne?

To dobra opcja przede wszystkim dla początkujących

Osoby początkujące często nie mają jeszcze odpowiednich kompetencji, by od razu grać za dość duże pieniądze (z powodzeniem). A dzięki typowaniu za wirtualne środki możesz ze wszystkim się dokładnie zapoznać. Wcześniej nigdy nie miałeś do czynienia z firmami bukmacherskimi? Słyszałeś, że to ciekawy sposób na pomnażanie własnej gotówki? Już w pierwszej kolejności należy potwierdzić, że jest to opcja legalna. Są bowiem sprawdzeni na rynku bukmacherzy w Polsce, którzy działają całkowicie zgodnie z naszym prawem. Co do tego nie musisz mieć zaś żadnych wątpliwości.

Jeśli jednak wcześniej nie miałeś do czynienia z innymi firmami bukmacherskimi przez internet, to naprawdę warto zastanowić się nad takim tematem, jak wirtualne środki… Dzięki temu będziesz mógł lepiej poznać od środka świat hazardu. Sporo osób na samym początku nie ma na tyle dużo wiedzy i umiejętności, by rzeczywiście pomnażać zainwestowane środki. A taka próbna gra pozwoli Ci wyeliminować wiele błędów. Nic nie stoi na przeszkodzie, by użyć w tym celu zwykłego długopisu i kartki papieru. Możesz oczywiście korzystać z programów komputerowych. Liczy się to, by w odpowiedni sposób pokonywać kolejne kroki.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli będziesz chciał z przytupem wejść do świata hazardu, to upadek może być bardzo bolesny. Wiele osób ma wizję, że od samego początku będą zarabiać bardzo duże pieniądze. A udaje się to tylko wybitnym jednostkom. Lepiej stopniowo poznawać bukmacherów online, ich ofertę zakładów sportowych, aplikacje mobilne, wszystkie dostępne funkcje itp. Granie za wirtualne środki pozwala zdobywać wiedzę, doświadczenie, a przy okazji jest gwarancją, że nie będziemy na tym w ogóle stratni finansowo.

Wirtualne pieniądze to możliwość przetestowania danej strategii

Dużo osób chce wygrywać w zakładach bukmacherskich. To normalne. Ogólnie gracze dzielą się na takich, którzy rywalizują rekreacyjnie oraz grają na pieniądze. Osób z tej drugiej grupy jest obecnie coraz więcej. By wygrywać w firmach bukmacherskich jak Betclic czy STS, trzeba posiadać nie tylko stosowne umiejętności. Bardzo przydaje się także właściwa strategia. Często potrzeba wielu testów, by wybrać taki plan na grę, który rzeczywiście będzie w danym przypadku optymalny. Nic zatem dziwnego, że w takim aspekcie bardzo przydaje się model inwestowania bazujący na wirtualnych środkach. Możesz bowiem bez żadnych przeszkód przetestować konkretne metody ogrywania buków.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Oczywiście, żadna nie daje 100% gwarancji. Nie można jednak jednocześnie rywalizować z bukmacherami bez żadnej strategii, ponieważ to droga donikąd. Jeśli będziesz obstawiał za wirtualne środki, to te testy nie będą dla Ciebie zaś w ogóle kosztowne. A dzięki temu znajdziesz taki plan na grę, który w przyszłości przyniesie Ci spore dochody.

Szansa na sprawdzenie swoich umiejętności typerskich

Nie wiesz, czy poradzisz sobie w firmach bukmacherskich jak STS czy Betfan? Oczywiście, każdemu zależy na tym, by regularnie pomnażać stan własnych oszczędności. Zakłady bukmacherskie nie są jednak dla każdego. Jak przekonać się o tym na własnej skórze? Typując za wirtualne środki. Nie ma przeszkód, by dokonać wybór bukmachera internetowego, odpowiednią strategię i ją przez jakiś czas testować. Warto dokładnie zapisywać wszystkie kupony. Na kartce papieru lub przy pomocy programu komputerowego. Po to, by wyliczyć sobie potem yield.

betfan bez depozytu
Betfan najlepszy bonus bez ryzyka w Polsce

To najważniejszy parametr określający poziom konkretnego typera. Jeśli będzie on dwucyfrowy (lub w okolicach tej wartości), to jest to bardzo dobry znak. Wtedy warto już niedługo przejść do gry za prawdziwe pieniądze. A może okaże się, że regularnie przegrywasz? Twoje analizy nie są do końca optymalne? Przez to systematycznie przegrywasz (na szczęście) wirtualne środki? To szansa, by zastanowić się, co idzie nie tak i wyciągnąć z tego właściwe wnioski. Być może trzeba zmienić dyscyplinę, zmniejszyć liczbę spotkań na kuponie albo w ogóle zdecydować się na inną strategię itp.

Obstawianie za prawdziwe pieniądze to zupełnie inne emocje i wyzwania

Warto dodać, że nie można też w nieskończoność grać za wirtualne środki. Powinien być to dla Ciebie okres przygotowawczy. Jeśli zdecydujesz się na ten wariant, to poznasz odpowiedzi na rozmaite pytania. Dobrze przygotujesz się do gry już za właściwe pieniądze. Będziesz wiedzieć, co do tej pory robiłeś dobrze, a co należy jak najszybciej zmienić. Nie można jednak zbyt długo grać za wirtualne środki. Trzeba bowiem podkreślić, że taki sposób gry znacząco różni się od modelu za prawdziwe pieniądze. Będziesz na pewno odczuwał o wiele więcej emocji. Z tym też trzeba nauczyć się radzić.

Najlepiej zatem na początku grać za wirtualne środki, a potem po pewnym czasie (np. po sukcesywnym przetestowaniu określonej strategii), przejść na niskie stawki. Z czasem te pieniądze mogą być coraz większe. Wszystko zależy od Ciebie i od Twoich umiejętności. Stosuj się również do zasady, by nie obstawiać za więcej, niż 2% posiadanego w tym momencie kapitału.