Obstawianie sportów walki

Takie dyscypliny stają się coraz popularniejsze wśród polskich graczy. Co konkretnie jest oferowane do obstawiania przez idące z duchem czasu firmy bukmacherskie? Gdzie grać te dyscypliny? Czy można zaś swobodnie obstawiać freak fighty? Oto garść najważniejszych informacji dotyczących tych zagadnień.

Jakie zakłady można typować?

Oferta jest ogólnie bardzo bogata. Szczególnie jeśli mówimy o najpopularniejszych federacjach. Najwięcej osób decyduje się na obstawianie zakładów typu 12. Chodzi o to, który zawodnik finalnie wygra walkę. Jeśli wybierzesz taki wariant, to nie jest dla Ciebie ważne, czy będzie triumfował po werdykcie sędziowskim, czy dzięki ko lub tko itd. Oczywiście, możesz także obstawiać sposób zakończenia walki. Uważasz, że dany fighter wygra przed czasem? A może masz przekonanie do tego, że sporo pracy będą mieli sędziowie punktowi? Co jeszcze jest do typowania uwzględniając sporty walki? Nowoczesne legalne firmy bukmacherskie, takie jak bukmacher Betclic oferują zakłady dotyczące tego, kiedy skończy się walka. Można zatem typować, że finalnie rozstrzygnięcie nastąpi w pierwszej, drugiej, trzeciej rundzie itd. To jednak nie wszystko. W przypadku niektórych walk można postawić własne pieniądze na zakład, czy pojedynek dwóch zawodników albo zawodniczek zakończy się już w pierwszej minucie… Jak widać, oferta na sporty walki jest naprawdę bogata. Jeśli ktoś zna się na typowaniu tych dyscyplin, to naprawdę ma zaś szanse na zarobienie pieniędzy.

STS najlepszy bonus bez depozytu
STS najlepszy bonus bez depozytu

Gdzie typować sporty walki?

Do obstawiania masz m.in. profesjonalne federacje. Zdecydowanie najpopularniejsza z nich to UFC. Walkami osób zrzeszonych w ramach tej organizacji pasjonuje się cały świat. Starcia są oferowane do obstawiania przez wszystkie szanujące się firmy bukmacherskie. Statystyki pokazują, że największe zainteresowanie wśród Polaków generują walki naszych rodaków. Kiedyś mistrzynią UFC była Joanna Jędrzejczyk. Teraz w oktagonie naprawdę świetnie radzi sobie Jan Błachowicz. Jeśli natomiast chodzi o polskie podwórko, to najwięcej osób pasjonuje się takimi federacjami, jak KSW, czy FEN (ale już w dużo mniejszym stopniu). Spora liczba organizacji tego typu powoduje, że gale odbywają się zaledwie co kilka tygodni. Dzięki temu osoby uwielbiające sporty walki na pewno nie mogą narzekać na brak wielu opcji do wyboru – w aspekcie obstawiania.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Gdzie można typować freak fighty?

Coraz więcej osób interesuje się takimi federacjami, jak Fame MMA oraz high league. Dlaczego? Zajmują się one organizowaniem walk freak fighterów. Są to natomiast znane osoby (przede wszystkim z branży social media, lecz nie tylko). Gdzie możesz obstawiać te walki? Tutaj tak dużego wyboru już nie ma. Jeśli chodzi o Fame MMA, to pojedynki można obstawiać tylko na stronie internetowej bukmachera Betclic. A może chcesz typować walki high league? W takim razie koniecznie trzeba założyć konto w Fortunie. Warto to zrobić. W końcu ten buk oferuje zakład bez ryzyka do kwoty 600 PLN. Oczywiście, hojną promocję dla nowych przygotował także Betclic (cashback do 550 PLN).