Dużo świeżych użytkowników nie wie czym należy się kierować wybierając firmę bukmacherską. Wcale nas to nie dziwi. Na rynku liczba polskich legalnych firm bukmacherskich jest ogromna (oczywiście mamy nadzieję, że nie będziesz korzystał z promocji z nielegalnych źródeł). Dlatego w tym artykule chcemy przybliżyć Ci kilka kwestii, na które powinieneś zwrócić szczególną uwagę, aby odnaleźć firmę najlepszą dla siebie.

O czym powinniśmy pamiętać szukając bukmachera?

Promocje na start

Chyba każdy lubi promocje i bonusy? Oczywiście, że tak. Polskie firmy bukmacherskie wiedzą jaka jest duża konkurencja, dlatego oferują wartościowe pakiety powitalne dla nowych graczy. Bonus na start daje szansę na spokojne wdrożenie w system wybranej firmy bukmacherskiej.

Naszym zdaniem, pod względem oferty bonusowej na start najlepiej prezentuje się bukmacher lvbet. Ta firma się nie rozdrabnia. Każdy nowy typer może liczyć na bardzo wysokie promocje do 3353 zł, które może poświęci na obstawienie swoich pierwszych zakładów sportowych u tego operatora. Brzmi dobrze? Najważniejsze to również to, że decydując się na dołączanie do tego bukmachera wcale nie masz obowiązku zawierania żadnych umów, dlatego jeżeli obecna oferta Ci nie podpasuje możesz szybko i bez problemowo z niej zrezygnować.

STS najlepszy bonus bez depozytu
STS najlepszy bonus bez depozytu

Ilość zdarzeń

Ogromny wybór to fundament jeśli chodzi o zakłady wzajemne. Jeśli nie chcesz się ograniczać powinieneś porównać propozycje operatorów. Czym większa możliwość wyboru, tym są większe szanse na to, że dobierzesz coś pod siebie. Jednakże weź pod uwagę, że gdy wybierasz więcej zdarzeń to nie zawsze idzie to w parze z jakością. Zobacz, czy w wybranych kategoriach, powiedzmy, piłki nożnej znajdują się jedne z najważniejszych wydarzeń sportowych.

Jeśli chodzi o nas to śmiało i bez wahania polecilibyśmy Tobie jednego z najlepszych operatorów, a jest nim NobleBet.pl. Ten operator w głównej mierze stawia na piłkę nożną, którą każdy zna i uwielbia oraz cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Ten bukmacher także ma w swojej ofercie wiele innych sportów. NobleBet to idealna propozycja dla Ciebie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Wysokość kursów u bukmachera

Jest to kluczowy czynnik, przy wyborze odpowiedniego bukmachera. Każdy chce grać gdy są wysokie kursy. Jest to istotny czynnik, gdyż od niego zależy czy twoja wygrana będzie wysoka czy też niska.

Pamiętajmy jednak, że przy wyborze nie należy instruować się tylko samymi kursami. Te z reguły są bardzo obniżone przez marżę bukmacherską jaką sobie nakładają. Jak chcesz grać tylko za wysokie stawki to musisz szukać ciągle ich u innych bukmacherów i nie ograniczać się tylko do jednego. Kursy przeważnie są ustalane dla każdego wydarzenia, dlatego nawet średnia ich wartość nie da Ci pełnego poglądu w ofertę.

Limity u operatorów

Jeśli jesteś graczem który woli grać za niskie stawki to zwróć uwagę na narzucone przez operatorów limity. Niektórzy działają w ten sposób, że ustalają jasną minimalną kwotę wpłaty, dzięki czemu nie będziesz mógł rozdrabniać się. Z kolei jak masz motywacje na wygrywanie ogromnych pieniędzy, rozeznaj się w ofertach dotyczących maksymalnej wpłaty, te z reguły się różnią, choć w przeważnie jest to ciężkie do osiągnięcia przez początkujących lub ostrożnych graczy.