Na co uważać podczas grania zakładów sportowych?

Ewidentnie nie wiesz, jak należy obstawiać zakłady sportowe? Chcesz założyć konto? W takim razie mamy dla Ciebie kilka wskazówek. Jeśli będziesz je na co dzień praktykował, to Twoje szanse na wygrane mocno się zwiększą. Na koniec dzisiejszego wpisu możesz zaś dowiedzieć się nieco więcej na temat gier liczbowych.

Nie podawaj nieprawdziwych danych w czasie rejestracji

Niektórzy ten aspekt mocno traktują po macoszemu. A potem z tego zagadnienia bierze się bardzo dużo problemów. Nie chcesz, by np. groziła Ci blokada konta Fortuna? Masz natomiast zamiar zarejestrować się w tym właśnie bukmacherze? W takim razie wiedz, że zakłady bukmacherskie są tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich. Nie możesz w czasie zakładania konta podawać, że masz więcej lat. Wszak do ewentualnej wypłaty potrzebna jest weryfikacja tożsamości. Jeśli zatem będziesz kłamał, to te kwestie szybko wyjdą na jaw. W takim razie Twoje konto może być zablokowane, a zgromadzone środki finansowe skonfiskowane. Czego jeszcze należy unikać jak ognia w czasie zakładania konta? Na pewno rejestrowania się na kompletnie nieprawdziwe dane. A część osób tak właśnie robi. Oczywiście, to wszystko prędzej czy później wyjdzie na jaw. Tego też nie należy zatem praktykować.

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Unikaj grania tak zwanych taśm

Początkujący typer powinien uważać na typowanie takich kuponów. W firmach bukmacherskich możesz swobodnie grać rozmaite opcje. Chodzi np. o kupony solo. Częściej są grane warianty akumulowane. Składają się one minimum z dwóch wydarzeń. Czasami jednak typerzy umieszczają na tych kuponach nawet po kilkanaście, kilkadziesiąt wydarzeń. Ewentualna wygrana robi spore wrażenie, to fakt. Problem jednak polega na tym, że są naprawdę małe szanse, by taki właśnie kupon okazał się trafiony. Zasada jest bowiem tutaj bardzo prosta. Im więcej wydarzeń na kuponach, tym masz mniejsze szanse na zanotowanie triumfu. Dlatego tak mocno poleca się, by obstawiać single albo maksymalnie duble (chodzi nam w tym momencie o kupony składające się z dwóch zdarzeń). Taśmy do niczego dobrego nie prowadzą. Jeśli będziesz je regularnie grał, to jest większa szansa na to, że zostaniesz bankrutem. A na pewno nie chcesz do tego doprowadzić, prawda? W takiej sytuacji warto zdecydować się na single lub kupony akumulowane składające się z dwóch wydarzeń.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy warto zdecydować się na gry liczbowe Lotto?

Zarabiać w sieci można na wiele sposobów. Jeśli chodzi Ci o sprawdzone, legalne opcje, to na pewno warto zdecydować się na typowanie przez sieć. Np. coraz popularniejszych gier liczbowych. Zastanawiasz się w tym momencie, jak grać w Lotto przez internet? W pierwszej kolejności należy ogólnie mieć konto. Możesz je zaś założyć na stronie internetowej https://www.lotto.pl/rejestracja#krok1. Potem trzeba potwierdzić tożsamość oraz wpłacić depozyt. Samo granie jest szalenie proste. Należy wybrać numery, wpisać stawkę oraz zatwierdzić kupon. Na pewno bez żadnego kłopotu poradzisz sobie z wykonaniem tego zadania.