Kompleksowy przegląd bukmachera STS

Dlaczego STS to lider rozmaitych rankingów popularności? Co konkretnie powoduje, że to właśnie ta firma bukmacherska jest aktualnie tak bardzo popularna? Jakie bonusy są oferowane? Dowiedz się także więcej o tym, co można tam na co dzień obstawiać.

Duże doświadczenie, hojny sponsor oraz obecność… na giełdzie

Zależy Ci na tym, by wybrać porządnego bukmachera? Czy ta firma zalicza się zatem do tego grona? Zdecydowanie tak! Warto podkreślić, że podmiot hazardowy STS działa legalnie. A ta informacja powinna być dla wszystkich zdecydowanie najważniejsza! W końcu możesz tam bez żadnych przeszkód założyć konto oraz obstawiać. Oczywiście, są też inne metody pod kątem typowania. Możesz na przykład grać w punktach stacjonarnych albo korzystać na co dzień z aplikacji mobilnej. Nie da się zatem ukryć, że bukmacher STS jest bardzo uniwersalny. Co jeszcze charakteryzuje ten właśnie opisywany dzisiaj podmiot hazardowy? Na pewno spore doświadczenie. Wszak ta firma bukmacherska działa na rynku zakładów wzajemnych w Polsce już od 1997 roku. Ma zatem około 25 lat stażu w ramach tego sektora. To zaś naprawdę jest szmat czasu. O czym jeszcze nie wolno zapominać? Warto zaznaczyć, że od wielu lat firma bukmacherska STS sponsoruje między innymi reprezentantów Polski w futbolu mężczyzn. Poza tym ten podmiot hazardowy wspiera rozmaite kluby. I to nie tylko futbolowe. A w zeszłym roku firma bukmacherska STS zadebiutowała na giełdzie.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Jakie promocje na start można zainkasować?

STS od zawsze słynie z tego, że oferuje świetne bonusy na dzień dobry. Nie inaczej jest w 2022 roku. Obecnie możesz zainkasować między innymi bonus na start wynoszący dokładnie 1500 PLN. Jak z niego skorzystać? Interesują Cię rozmaite freebety bez depozytu, czy takie właśnie promocje specjalne? W takim razie dokładnie zapoznaj się z warunkami. Możesz zainkasować 1500 PLN, jeśli jesteś w tym momencie pełnoletni. Potem trzeba założyć konto. Następnie trzykrotnie wpłacić depozyty. Przy premierowej wpłacie otrzymasz 100% do 300 PLN. A potem kolejno 50% do 500 PLN oraz 50% nawet do 700 PLN. Co jeszcze oferuje ta firma bukmacherska? Na przykład zakłady bez ryzyka. Dodatkowo możesz zainkasować po 20 PLN na dwa działy. W przypadku pierwszych przegranych kuponów otrzymasz po dwie dyszki na Betgames oraz tak samo na sporty wirtualne. Warto być na bieżąco, ponieważ co jakiś czas ta firma bukmacherska odświeża oferowane przez siebie promocje. Nie tylko dla nowych, ale tak samo dla stałych użytkowników.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Co konkretnie jest do typowania w podmiocie hazardowym STS?

Przede wszystkim chodzi o przeróżne zakłady krótkoterminowe oraz długoterminowe. Tych w ofercie nie brakuje. Inny podział dotyczy zakładów przedmeczowych oraz live. Nie ma przeszkód, by z oferty STS wybrać rozmaite zakłady na różne dyscypliny. Masz do dyspozycji najbardziej popularne sporty, aczkolwiek nie tylko. Na co jeszcze można się zdecydować? Bardzo popularne są rozgrywki e-sportowe. Tak samo, jak dyscypliny wirtualne…