A może warto spróbować swoich sił w zakładach bukmacherskich? Tak naprawdę od bardzo dawna interesujesz się sportem? Okazuje się, że taka wiedza może przynieść Ci sporo pieniędzy w firmach bukmacherskich. W naszym kraju obstawianie jest legalne (u Polskich bukmacherów). Dlaczego jednak osoby początkujące powinny w pierwszej kolejności spróbować gry właśnie dla zabawy?

jak obstawiać zakłady za drmo
Jak obstawiać za darmo? Porady dla początkujących typerów

Obstawianie zakładów za darmo – co to oznacza w praktyce?

Osoby początkujące w różny sposób podchodzą do zakładów bukmacherskich. Niektórzy tak się cieszą na myśl, że mogą zarobić bardzo dużo gotówki na obstawianiu, że po prostu od razu rejestrują konta w pierwszych z brzegu firmach bukmacherskich. Wszystko powinno być zaś na chłodno przeanalizowane. Wybór nie do końca dobrego bukmachera ma znaczenie. Nie tylko pod kątem tego, że można trafić np. na stosunkowo trudny do obrotu bonus powitalny. Najgorzej jest wtedy, kiedy dana firma bukmacherska jest nielegalna w Polsce. Co prawda takie podmioty są blokowane, aczkolwiek z rożnym skutkiem. Gra w takim buku to ryzyko. Można bowiem mieć kłopoty z prawem, dlatego stanowczo to odradzamy i polecamy zapoznać się z rankingiem legalnych bukmacherów w Polsce.

Obstawianie za darmo dla zabawy oznacza, że typerzy na początek w ogóle nie wydają swoich pieniędzy. Obstawiają po prostu „na sucho”. Robią sobie statystyki na papierze albo w programie komputerowym. To ważne, ponieważ dzięki temu można na bieżąco analizować swoje poczynania. Masz okazję, rzecz jasna, od samego początku grać za prawdziwe pieniądze. Z wielu przyczyn jest to jednak mocno ryzykowne. Dlaczego? Nie da się ukryć, że osoby bez doświadczenia często przegrywają swoje oszczędności. Graja np. taśmy. Typują kilka, kilkanaście albo nawet kilkadziesiąt spotkań, co rzecz jasna nie kończy się dobrze.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Gra dla zabawy (nawet takim „systemem”) szybko pozwoli Ci się przekonać, że pod wieloma względami nie jest to dobra decyzja. Ogólnie chodzi zatem o to, by wyeliminować swoje błędy, które nie będą kosztowne. To też sposobność, by zdobyć po prostu trochę więcej cennego doświadczenia.

Darmowe obstawianie to szansa na wypróbowanie swojej strategii

Gracze, którzy decydują się na ten model obstawiania może nie wygrają fizycznej gotówki, aczkolwiek mogą na tym zyskać na kilka innych sposobów. To trochę tak, jak z bezpłatnymi stażami. W niektórych branżach są one bardzo przydatne. Np. w medycynie. Młody lekarz może nie zarobi, ale wiele się nauczy. To pozwoli mu w praktyce o wiele lepiej wykonywać zawód. Dzięki temu nie będzie narzekał potem na gotówkę. W związku z tym jest to swego rodzaju inwestycja w przyszłość. Gra dla zabawy to m.in. okazja, by dokładnie przetestować nowe strategie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Od razu trzeba wspomnieć, że tak naprawdę nie ma takiego systemu, który na 100% pozwoli Ci zawsze wygrywać pieniądze. Niemniej jednak są systemy gry, które znacząco przybliżają do regularnych triumfów. Masz pewne wątpliwości, co do danego modelu gry? W takim razie warto go przetestować w ten sposób. Nic nie stracisz, a przynajmniej przekonasz się, czy ten model doprowadzi Cię do zarabiania mamony w najbliższej przyszłości.

Przetestowanie swojej wiedzy na temat sportu

Wielu osobom początkującym wydaje się, że bardzo dużo wiedzą na temat sportu. Często jednak okazuje się, że w rzeczywistości jest inaczej. Trzeba wyraźnie podkreślić, że powierzchowna wiedza to za mało, by regularnie wygrywać pieniądze w zakładach bukmacherskich. Nieprzypadkowo mówi się o tym, że tylko kilka procent graczy zarabia w zakładach bukmacherskich bo wszystkim wydaje się, że przykładowo obstawianie piłki nożnej to prosta sprawa. Warto od razu w tym momencie podkreślić, że bukmacherzy zatrudniają naprawdę dobrych ekspertów od konkretnych sportów. Takim podmiotom zależy, co nie powinno nikogo zaskakiwać, na systematycznym wygrywaniu pieniędzy. Nie są to bowiem instytucje charytatywne.

bukmacher betfan bonus bez ryzyka
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

W praktyce wygląda to zatem tak, że gracze muszą mierzyć się naprawdę z wysokiej jakości ekspertami. To zatem oznacza, że wygrywanie nie jest łatwe. A wielu osobom wydaje się, że wystarczy oglądać kilka spotkań na krzyż – na tydzień lub na miesiąc… By zarabianie było zaś możliwe, trzeba nie tylko być ekspertem od danego sportu (warto zatem skupić się generalnie na jednej dyscyplinie) i systematycznie poprawiać swoją wiedzę. Gra na sucho pozwala przekonać się, w jakim miejscu jesteśmy, jeśli chodzi o ten właśnie konkretny czynnik.

Kiedy przejść do obstawiania zakładów o poważne pieniądze?

Oczywiście, nie można w nieskończoność grać dla zabawy. Celem zdecydowanej większości typerów jest bowiem pomnażanie wpłacanych oszczędności i zarabianie gotówki. W związku z tym trzeba wiedzieć, kiedy będzie dobry moment, by nie typować już „na sucho”. Jak to ocenić? Uważasz, że dobrze zapoznałeś się z danym bukmacherem online i wszystkimi jego funkcjami (a to też jest istotne, by bez problemu poruszać się na danej stronie WWW)? Jesteś bardzo zadowolony z dotychczasowych statystyk? Jeśli

Twoje wyniki (w nieco dłuższej perspektywie czasu) są dobre, to nie ma też sensu zwlekać. Strategia jest skuteczna? Masz dopracowany plan na grę pod kątem kursów i stawek? Gra „for fun” potwierdziła, że naprawdę dobrze znasz się na sporcie? W takiej sytuacji warto zrobić depozyt i wejść do poważnej gry.