Legalny polski bukmacher STS oferuje najnowszy pakiet powitalnym skierowany do nowych typerów. Użytkownik, który wpisze kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta będzie mógł liczyć na najnowszy pakiet powitalny: freebet bez depozytu o wartości 29 PLN, bonus do 1200 PLN za wpłatę oraz zakład bez ryzyka.

Najnowszy pakiet powitalny dla graczy STS na wrzesień 2019

Najnowszy pakiet powitalny dla graczy STS na wrzesień 2019

Akcja skierowana jest do wszystkich typerów, którzy jeszcze nie korzystali z usług bukmachera STS. Chcąc liczyć na darmowy bonusy swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Promocja dostępna jest graczom do 9 września do godz. 23:59. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Konieczny warunek tej akcji to dokonanie rejestracji konta na stronie bukmachera STS.pl. Wystarczy wpisać tam podstawowe dane jak imię czy nazwisko. To wszystko sprawi, ze proces ten nie zajmie zbyt wiele czasu, a dodatkowo nie jest skompilowany.

Bardzo ważne jest wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że bukmacher dokona aktywacji pakietu powitalnego, w którego skład wchodzą freebet bez depozytu o wartości 29 PLN, bonus do 1200 PLN za wpłatę oraz zakład bez ryzyka. Warto jest wiedzieć, że później już nie będzie możliwości wpisania tego kodu.

Spełniając te punkty bukmacher przyzna już na start darmowe środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Bonus o wartości 29 PLN trafi do 48 godzin od momentu rejestracji na konto gracza.

nowy legalny bukmacher betclic
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus

Bonus do 1200 PLN za dokonanie wpłaty od bukmachera STS:

Bukmacher STS zwiększa pierwszy depozyt przyznając bonus równowartości depozytu, np. gracz dokonał wpłaty w kwocie 1000 PLN druga taka sama wartość, jednie w formie środków bonusowych znajdzie się na koncie gracza.

Wspomniany preparator przyzna maksymalnie do 1200 PLN.

Zakład bez ryzyka u bukmachera STS:

W dodatku pierwszy kupon po dokonaniu wpłaty jest objęty Cashbackiem. Jeśli okaże się, że faworyci Cię zawiedli to bukmacher dokona zwrotu stawki za jaką kupon został zagrany.

Zwrot maksymalny może wynieść 200 PLN.

Jednak należy pamiętać, że wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 10 września do godz. 23:59.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.