Legalny polski bukmacher zwiększa depozyt swoim graczom przyznając bonus 50% wpłaty. Maksymalnie można otrzymać nawet 200 PLN.

Bonus za wpłatę do 200 PLN od LvBet

Bonus za wpłatę do 200 PLN od LvBet

Oferta skierowana jest do wszystkich użytkowników, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera LvBet oraz wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Z tej akcji można skorzystać w dniach od 5 do 9 września do godz. 23:59. Swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Promocja polega na dokonaniu wpłaty, za którą bukmacher przyzna bonus. Podczas depozytu należy zaznaczyć opcję „Bonus 200 PLN”.

W zamian na koncie gracza znajdą się darmowe środki bonusowe o wartości 2% wpłaty z mnożnikiem „x25”. Minimalna kwota jaka bierze udział w tej akcji to 25 PLN. Natomiast maksymalnie bukmacher przyzna bonus o wartości 200 PLN. Taka kwota trafi do gracza, który dokonał wpłaty za 400 PLN lub więcej.

bonus za rejestrację bez depozytu. kod promocyjny betonline

Chcąc zagrać za środki bonusowe należy zgrać kupon AKO, na którym będą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego typu nie może być mniej niż 1.25, zaś kurs całkowity musi wynieść 2.50.

To sprawi, że na dole kuponu pojawi sę opcja „mnożnik x25”, należy go zaznaczyć, a tym samym stawka kuponu zostanie automatycznie zwiększa.

Bonus za rejestrację od bukmachera LvBet

Bonus o wartości 20 PLN bukmacher LvBet przyznaje nowym graczom. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.

To sprawi, że na konto gracza trafi darmowy bonus i to bez dokonania wpłaty.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.