Ranking bukmacherów online w Polsce 2021 roku służy do porównania ofert kilku różnych zakładów sportowych i wybrania tej, która najbardziej dba i szanuje swoich graczy. W dzisiejszym odcinku nie zajmiemy się jednak bukmacherami ogólnie, ale skupimy się na ocenie ich bonusów i promocji powitalnych. Oferta promocyjna bukmacherów to główny czynnik wyboru przez graczy, dlatego jest ona tak ważna dla legalnych bukmacherów działających w naszym kraju.

oferta promocyjna legalnych bukmacherów 2020
Który bukmacher online w Polsce ma najlepszą ofertę bonusów i promocji 2021?

Ranking promocji powitalnych bukmacherów w Polsce

Przywitajmy naszych pięciu uczestników. Do walki stają:

  • Fortuna – najbardziej znany i szanowany polski bukmacher,
  • Betclic –  nowy gracz na polskim rynku,
  • STS – bukmacher z najbogatszą historią i największą ilością graczy spośród wszystkich ocenianych,
  • LVBet – „młody i gniewny” bukmacher, który swego czasu bardzo mocno namieszał na polskim rynku,
  • Etoto – Jeden z mniejszych polskich bukmacherów, który jednak stara się dorównać tym największym.

W dzisiejszej rywalizacji skupimy się przede wszystkim na ocenie promocji powitalnych oferowanych przez wymienionych powyżej bukmacherów. W rankingu weźmiemy pod uwagę:

  • Wysokość kwot, które możemy otrzymać – Im więcej, tym lepiej. Z tym raczej nikt nie będzie dyskutował. Im lepszą promocję zaoferuje nam bukmacher, tym większe jego szanse na ostateczną wygraną w rankingu.
  • Warunki obrotu – Kuszeni wysokimi promocjami bardzo często zapominamy o tym, że bukmacher nie da nam nic za darmo (a przynajmniej nie będzie to łatwe). Warunki obrotu, w celu otrzymania pieniędzy z bonusu, mają ogromny wpływ na ostateczną ocenę. Zdajemy sobie jednak sprawę, że dla osób grających na duże stawki nie będzie to problem, dlatego też ostateczny ranking będzie dla nich wyglądał inaczej. W naszym zestawieniu przyjęliśmy, że gramy tylko i wyłącznie kwotą, która jest wymagana do otrzymania bonusu.
  • Różnorodność promocji – Im większa ilość promocji, tym lepiej. Największą ilość punktów bukmacherzy otrzymują za promocje, które nie wymagają wpłacania pieniędzy (freebet), bądź też gwarantują nam zwrot postawionych środków w razie niepowodzenia (bezpieczny zakład). Nieco mniej punktów przyznawaliśmy za bonusy od depozytu, mimo że można dzięki nim wygrać największe kwoty.
betfan bez depozytu
Betfan najlepszy bonus bez ryzyka w Polsce

Powyżej znajdują się wszystkie warunki, na podstawie których oceniano bukmacherów. W tym jednym rankingu nie zwracaliśmy uwagi ani na kursy, ani na ogólną ofertę, ani też na komfort obstawiania. Warto wziąć to pod uwagę, jeśli chcecie wykorzystać ten ranking legalnych bukmacherów do znalezienia odpowiedniej dla siebie firmy hazardowej. Choć większość miejsc pokrywa się z ogólnym rankingiem, to nie wszyscy bukmacherzy mają tak dobrą ofertę, jak promocję powitalną. 

Miejsce 1 – Fortuna

Raczej nikogo nie zdziwi fakt, że na pierwszym miejscu znajduje się bukmacher Fortuna. Zwycięzca wielu innych rankingów jest także bezkonkurencyjny, jeśli chodzi o promocje bukmacherskie. Przyjrzyjmy im się nieco bliżej.

Bonus od pierwszej wpłaty

Każdy nowo zarejestrowany gracz otrzymuje od bukmachera bonus w postaci podwojenia pierwszej wpłaty. Pozwoli nam on uzyskać aż 1000 złotych. Jeśli chcemy zdobyć taką kwotę, musimy tylko wpłacić na konto bukmachera dokładnie 1000 złotych (w przypadku mniejszych depozytów otrzymamy odpowiednio mniej). Otrzymany bonus podlega czterokrotnemu obrotowi na kuponach z co najmniej trzema zdarzeniami. Łączny kurs na kuponie powinien wynosić co najmniej 1.90. Nie jest to najłatwiejsze do zrobienia, ale na szczęście wymagany kurs na kuponie jest tak mały, że nikt nie powinien mieć z tym problemu.

Freebet

Fortuna oferuje nam również Freebet o wartości 20 złotych (kod promocyjny: BETONLINE). Nie otrzymamy go jednak bezpośrednio, a pod postacią punktów specjalnego Klubu Fortuna, które możemy w dowolnej chwili wymienić na freebet. Na wyróżnienie zasługuje to, że zdobyta kwota nie podlega żadnym warunkom obrotu.

Zakład bez ryzyka

Zdecydowanie najciekawsza promocja powitalna Fortuny. Nowy gracz może liczyć na to, że jego pierwszy zakład będzie ubezpieczony. Oznacza to, że w razie niepowodzenia cała stawka, z potrąceniem podatku, zwrócona będzie z powrotem do portfela. Kwota zwrotu to 100 złotych i jeśli chcemy w pełni z niej skorzystać, powinniśmy postawić kupon za 114 złotych. W celu wypłaty odzyskanej kwoty musimy ją jednokrotnie obrócić na dowolnym kuponie, bez żadnych wymagań co do kursu i ilości spotkań.

Aktualna oferta promocyjna dostępna na www.efortuna.pl

bonus w betclic na rok 2020
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus

Miejsce 2 – Etoto

Promocje Etoto są nieco lepsze niż ich strona i oferta, dlatego weźmy to pod uwagę, decydując się na konkretnego bukmachera. W przypadku tej spółki otrzymamy aż cztery promocje (2x bonus od depozytu, 2x freebet)

Freebety

Pierwszy freebet o wartości 20 złotych przyznawany jest za rejestrację i potwierdzenie tożsamości, drugi natomiast wręczany jest nam przy okazji drugiej wpłaty na konto. Otrzymane freebety musimy postawić na kuponach o łącznym kursie 2.20, a pojedyncze zdarzenie musi mieć kurs co najmniej 1.30. Minusem jest także to, że freebety możemy wykorzystać tylko na urządzeniach mobilnych, a od kwoty wygranej odejmowana jest wysokość stawki. Na szczęście nie ma tu żadnych warunków obrotu.

Powiększenie dwóch depozytów

Pierwszy depozyt objęty jest bonusem 200% do kwoty 100 złotych. Oznacza to, że po wpłaceniu 50 złotych, mamy łącznie 150 złotych na grę. Drugi to standardowe podwojenie wpłaconej kwoty, aż do 900 złotych. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

W celu wypłaty uzyskanych środków musimy je wcześniej obrócić czterokrotnie (liczy się suma wpłaty i otrzymanego bonusu) na kuponach o minimalnym kursie 2.20. Na wykonanie obrotu mamy 30 dni. 

Aktualna oferta promocyjna dostępna na www.etoto.pl

Miejsce 3 – Betclic

Betclic oferuje nam tylko jedną promocję. Jest to zakład bez ryzyka do kwoty 500 złotych. Co prawda brzmi to naprawdę atrakcyjnie, ale niestety jest jeden duży minus tego wszystkiego. Gracze mobilni mają także dostęp do freebeta, ale musza spełnic określone warunki.

Zakład bez ryzyka

Każdy nowy gracz otrzymuje możliwość postawienia zakładu bez ryzyka do kwoty 550 złotych. Nie ma żadnych warunków co do kuponu, poza tym, że minimalny kurs musi wynosić co najmniej 1.14. Jeśli nam się uda – pieniądze są nasze. Jeśli nie  – otrzymujemy zwrot stawki do kwoty 550 złotych. Kod promocyjny na zakład bez ryzyka: KOD550

Pora teraz na nieco bardziej mroczną część promocji. Jeśli będziemy chcieli wypłacić nasz zwrot – musimy go wcześniej czterokrotnie obrócić. Liczą się tylko kupony o łącznym kursie 2.00. Na wykonanie obrotu mamy 30 dni. 

Freebet

W celu zdobycia freebetu musimy postawić kupon z urządzenia mobilnego o kursie co najmniej 1.50 za stawkę 20-40 złotych. Jeśłi go nie trafimy, bukmacher przyzna nam freebeta o wartości postawionej kwoty. Wygraną z freebeta musimy obrócić sześciokrotnie na kuponach z trzema zdarzeniami o kursie minimalnym 2.00

Aktualna oferta promocyjna dostępna na www.betclic.pl

Miejsce 4 – STS

STS oferuje swoim klientom dwie promocje.

Powiększenie depozytu

Każdy nowy gracz bukmachera STS ma szansę otrzymać aż 1200 złotych, które będzie można wypłacić, obracając je wcześniej trzykrotnie na kuponach o łącznym kursie 1.91.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Freebet bez depozytu

Po wpisaniu kodu promocyjnego podczas rejestracji konta „BETONLINE” otrzymujemy freebet o wartości 29 złotych, które również można będzie wypłacić po wcześniejszym trzykrotnym obrocie na kuponach o łącznym kursie 1.91.

Aktualna oferta promocyjna dostępna na www.sts.pl

Miejsce 5 – LVBet

LVbet oferuje swoim klientom dwie promocje – obie dotyczą powiększenia depozytu. Nieco słabo, zwłaszcza że wszystko jest dość skomplikowane.

Powiększenie pierwszych depozytów

Za pierwszą wpłatę otrzymujemy 1% od depozytu. Do tego dostajemy także mnożnik kursu x100. Kupon, który obstawiamy za te pieniądze, musi posiadać co najmniej trzy zdarzenia (min. kurs 1.25) o łącznym kursie 2.50. Maksymalnie możemy zdobyć 1000 złotych.

Takie same zasady obowiązują przy drugim depozycie w LVbet. Tam jednak możemy otrzymać tylko 500 złotych. 

Zanim wypłacimy te środki, musimy je wcześniej obrócić czterokrotnie (pierwszy depozyt) lub trzykrotnie (drugi depozyt) na kuponach o kursie minimalnym 2.00

Aktualna oferta promocyjna dostępna na www.lvbet.pl